Home

Lidské tělo kniha

Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Naučná literatura > Přírodní vědy > Biologie > Lidské tělo Další poutavá kniha z řady naučných knih pro děti s otevíracími okýnky. Pro děti, ale i dospělí si částečně zopakují anatomii lidského těla. Hodí se jako doplněk učiva základních škol. Hravou formou se mohou děti učit a dozvídat, z čeho se skládá lidské tělo a jak fungují lidské orgány Kniha Lidské tělo je jednou z knih patřící k Albi kouzelnému čtení. Je tedy nutné k jejímu plnému využití pořídit ještě Albi tužku. Pak se kniha stává interaktivní - pomocí ní mohou získávat informace, poslouchat zvuky, testovat si své znalosti v kvízech Poznejte lidské tělo od hlavy až k patě a dočtěte se spoustu zajímavostí o tom, jak funguje! Každá část našeho těla plní důležitou funkci, společně pak pracují tak, aby nás udržely při životě a ve zdraví. Tato kniha vám pomůže nahlédnout do tajemného světa lidského těla a nabídne vám spoustu informací o.

Lapbook LIDSKÉ TĚLO - Crazy Owl Studio

Lidské tělo Knihy

 1. Tato kniha tě přenese do staré Anglie. Ilustrace inspirované viktoriánskou odbornou literaturou a úchvatné trojrozměrné modely zaručují dokonalý požitek z výpravy za poznáním toho, jak funguje lidské tělo. Je rok 1839, ty jsi student medicíny a chys
 2. lidské tělo, první otázky, poznávací leporelo, otázky a odpovědi, kniha s okénky, jak funguje tělo
 3. Autor : Kateřina Šípková, Druh sortimentu : Kniha, Název : Luštění pro děti od 8 let Lidské tělo, Jazyk : Čeština, Počet stran : 64 Hodnocení: 4.9 hvězdičky z 5 31469 recenzí obchod

Jak funguje lidské tělo od 199 Kč - Heureka

Interaktivní průvodce po lidském těle. Nechejte děti postupně objevovat jednotlivé části a soustavy lidského těla. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po a rozhodl se prozkoumat zajímavé, tajemné a zároveň zábavné lidské tělo. Vhodné pro děti od 3 let Lidské tělo - encyklopedie s odklápěcími okénky. Naše těla jsou komplikovaná, fascinují a úžasnější než jakýkoli jiný vynalezný stroj. Prozkoumej, co se ukrývá pod okénky, a zjisti, jak lidské tělo funguje. Úžasná kniha i pro děti, které jinak knihy moc neberou :-) Hravou formou jsou zde vysvětlena tajemství. Kniha Lidské tělo Přidat komentář. katushah. 1 12.06.2019. Pro mně jako laika je místy těžko pochopitelná (jako lidské tělo samo o sobě), jinak je ale super.. Lidské tělo - Encyklopedie s odklápěcími okénky - Cramb Sara Lynn. Lidské tělo je zázrak přírody. Víš, co se odehrává pod kůží? Jak funguje kostra? Jak pracují svaly? Co je to pět smyslů? Prozkoumej lidské tělo v této ohromující, fakty naplněné encyklopedii s odklápě..

Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, se kterou se děti již od 3 let dozvědí spoustu zajímavých a užitečných informací o našem těle. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po, aby prozkoumal taje lidského těla Lidské tělo. Mladá fronta. Poznejte lidské tělo od hlavy až k patě a dočtěte se spoustu zajímavostí o tom, jak funguje! Každá část našeho těla plní důležitou funkci, společně pak pracují tak, aby nás udržely při životě a ve zdraví Kniha: Lidské tělo Atlas Jak pracuje lidské tělo Objevte v tomto obsáhlém ilustrovaném průvodci tajemství lidského těla. Atlas lidského těla je sestaven tak, aby nám pomohl porozumět systémům, orgánům, procesům a souvislostem, které zajišťují. MAXI -288 STRAN Nepostradatelný pomocník na cestě k porozumění, jak je lidské tělo uspořádáno a jak pracuje. Kniha začíná pohledem na základní struktury těla (kostra a svaly) včetně kapitol o buňkách.. Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, se kterou se děti již od 3 let dozvědí spoustu zajímavých a užitečných informací o našem těle. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po, aby prozkoumal taje lidského těla. Všemu se diví a není divu: na planetě Po funguje všechno úplně jinak! Postava Prokouka a poutavé.

Kniha Lidské tělo Přidat komentář. Varjohukka. 17 14. dubna. Dcerku (3r) kniha moc baví, hlavně když může prosvítit stránky baterkou, aby mohla vidět, co je uvnitř těla.. A přesně tento požadavek splňuje úžasná elektronická kniha Kouzelné čtení od Albi - Lidské tělo. Kniha obsahuje přes 2000 zvuků a textů. Dozvíte se v ní spoustu zajímavostí o jednotlivých částech a soustavách lidského těla. Knihou provází malý ufon Prokouk, který myslí nejen na psychické dovednosti a znalosti.. Doufáme, že vám tato kniha pomůže pochopit a docenit, jaký zázrak lidské tělo představuje, a poskytne vám zcela nový pohled na vaše fyzické já! Více než 160 stran: Všechno, co potřebujete vědět o svém těle. Ilustrovaná anatomie člověka. Domácí rádce. Tělo od hlavy až k patě. Jak tělo pracuje. Otázky & odpovědi V knize Lidské tělo najdete také básničky, zábavné kvízy a speciální ikony, které děti vybízí, aby si získanou informaci zkusili doslava na vlastní kůži. Kniha obsahuje téměř 2000 zvuků a textů. Knihu ilustroval Pavel Pecina, básničky napsal Robin Král, texty Lucie Ujcová Tělo byla jedna z prvních knih ze série Minipedii, která dostala své náležité místo v naši knihovnicce. Je to dokonalý nástroj, jak svému malému milackovi nastínit, jaké hlavní části těla má lidské tělo. Navíc přidanou hodnotou jsou pohyblivé součástí, kterými kniha disponuje a vaše ditko z nich bude zajisté.

Kniha Lidské tělo - - Megaknihy

Lidské tělo. Jiří Froněk. Pracovní listy obsahují barevné ilustrace jednotlivých soustav lidského organismu. Publikace je rozdělena do 12 oddílů, doplněných otázkami a úkoly Kniha, paperback: Formát, hmotnost: Poznejte lidské tělo od hlavy až k patě a dočtěte se spoustu zajímavostí o tom, jak funguje! Každá část našeho těla plní důležitou funkci, společně pak pracují tak, aby nás udržely při životě a ve zdraví. Navíc si můžete pomocí brožurky, která je součástí.

Lidské tělo | KNIHCENTRUMKniha: Dětská ilustrovaná encyklopedie: Lidské tělo

lidské tělo (výsledek hledání) KOSMAS

 1. Lidské tělo je jeden z nejúžasnějších výtvorů přírody. Tato knížka tě seznámí s malými tajemstvími svého těla: objevíš různé funkce svých orgánů, zjistíš, kolik kostí má tvé tělo, kolikrát se za den nadechneš, dozvíš se, jakou hmotnost má mozek nebo která kost ve tvém těle je ta nejmenší
 2. Albi Kouzelné čtení Lidské tělo. Lidské tělo je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt.. Malý ufounek Profouk z planety Po, provede děti lidským tělem. Přiblíží jim taje našich lidských těl, které jsou členěny do osmi základních.
 3. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po a rozhodl se prozkoumat zajímavé, tajemné a zároveň zábavné lidské tělo. Všemu se diví a není divu: na planetě Po funguje všechno úplně jinak! Postava Prokouka a poutavé ilustrace podněcují děti k postupnému objevování jednotlivých částí a soustav lidského těla
 4. Kniha je anatomickým průvodcem pro 21. století. Prostřednictvím jedinečných trojrozměrných zobrazení do detailu ukazuje lidské tělo a jeho stavbu tak, jak jsme je ještě nikdy neviděli. Probírá jednotlivé systémy těla od kostry až po kůži, vlasy a nehty, jejich funkci i onemocnění. Nové vydání je oproti původnímu rozšířeno o 32 stran a doplněno nejnovějšími.
 5. Mladý objevitel - lidské tělo; Mladý objevitel - lidské tělo. Novinka. Vydejte se s námi na cestu poznání. Tato kniha vám pomůže nahlédnout do tajemného světa lidského těla a nabídne vám spoustu informací o funkci a stavbě nejrůznějších orgánů. Poznejte lépe svou kostru a svaly, nervy a žlázy s vnitřním.
 6. Lidské tělo 399 Kč . 376 Kč Moja prvá kniha o ľudskom tele 256 Kč . 233 Kč.
 7. Jak funguje lidské tělo Důležité informace o našem těle - přehledně, graficky, zábavně a hlavně tak, abyste vše pochopili a dokázali si představit, jak se lidské tělo vyvíjelo a jak..

Video: Lidské tělo - prostorová encyklopedie Albatrosmedia

Kniha Lidské tělo Albi. Bambule vám přináší interaktivní mluvící knihu Lidské tělo. V této knize s e vaše děti dozvědí spoustu zajímavostí o lidském těle. Opět... Od 363 Kč 1 obchod Porovnat cen JEN TAK SI POHOVĚT...Na e-shopu Knihy.cz pro vás máme přes 60 000 knih skladem. Knihy pro děti i dospělé se slevou až 85 %! Jsme tu pro vás už od roku 1997 Kupte knihu Lidské tělo Zábavná anatomie pro děti (Nikola Kucharská) s 20 % slevou za 159 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 19 miliónů titulů Název: Lidské tělo - Kouzelné čtení. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pracovní sešity, kreativita -předškoláci; ISBN: 978-80-87958-13-1. EAN: 9788087958131. Objednací kód:

Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, se kterou se děti již od 3 let dozvědí spoustu zajímavých a užitečných informací o našem těle. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po, aby prozkoumal taje lidského těla.Všemu se diví a není divu: na planetě Po funguje všechno úplně jinak Kniha Tělo 2.0 staví na teoriíc h těla a tělesnosti, které se od začátku 20. století rozvíjejí ve vědách o člověku, společnosti a kultuře. Jednotlivé kapitoly se věnují poruchám příjmu potravy, skalpování, rozdílům mezi člověkem a stroji, funkčním modifikacím těla a provádění extrémních modifikací Kniha Lidské tělo - Bambule vám přináší interaktivní mluvící knihu Lidské tělo. V této knize se vaše děti dozvědí spoustu zajímavostí o lidském těle. Opět na ně budou čekat oblíbené kvízy. Obsaženo přes 2000 zvuků a textů. Namluvili Tereza Bebarová a Jaroslav Plesl. Elektronická Albi tužka není součástí hry Tato kniha tě přenese do staré Anglie. Ilustrace inspirované viktoriánskou odbornou literaturou a úchvatné trojrozměrné modely zaručují dokonalý požitek z výpravy za poznáním toho, jak funguje lidské tělo. Je rok 1839, ty jsi student medicíny a chystáš.. Kniha Už vím jak obsahuje přes 2 500 zvukových stop. Je namluvena Tomášem Hanákem. Audio soubor ke knize Už vím jak je zdarma ke stažení zde. UPOZORNĚNÍ - NEFUNGUJE SAMOSTATNĚ BEZ ALBI TUŽKY! Kniha Lidské tělo 399 K č 359 Kč.

Uživatelské hodnocení a recenze na Interaktivní hračky Albi Kouzelné čtení Kniha Lidské tělo. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru Kniha jak pracuje lidské tělo pdf. Bester Zdarma Stažení Von Knihy. Popis: Elektronická kniha, 152 stran, bez zabezpečení DRM, ePUB, Mobi, PDF, česky. Neustálé konce a zase. Mindy sázku přijme. Může ale jeden mimořádný týden se Samem skutečně být dobou obratu v jejich vztahu a přinést jim štěstí?Amy a Craiga čeká.

Nakladatelství Svojtka & Co

Albi Kouzelné čtení Kniha Lidské tělo. Interaktivní kniha Lidské tělo z edice Kouzelné čtení*děti se dozvědí spoustu zajímavých a užitečných informací o našem těle*kniha je členěna do 8 kapitol a témata jsou např http://bit.ly/lidsketelo_modelLidské tělo je složitý organismus. Jak ale nejlépe vysvětlit dětem, jak funguje? Jak pracuje srdce, jak fungují smysly a co se. Kniha: Lidské tělo - Objevuj, jak funguje lidské tělo, a vyzkoušej si to na vlastní kůži! + Plakát; Jak to chodí a funguje v lidském těle, jak se pohybujeme a mnohá jiná vysvětení pro všechny zvídavé biology. Součástí je též rejstřík a velký plakát. Kniha plná faktů, ale i experimentů o lidském těle

Kniha: Lidské tělo, Nakladatelství SUN | Stavebnice-hry

Lidské tělo - Ilustrovaný atlas Vydejte se s námi na cestu poznání. Tato kniha vám pomůže nahlédnout do tajemného světa lidského těla a nabídne vám spoustu informací o funkci a stavbě nejrůznějších orgánů Odkaz v komentář Inzerát č. 127646833: Lidské tělo - kniha pro děti, Cena: 220 Kč, Lokalita: Trutno

Lidské tělo pro děti - Vyhledávání na Heureka

Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, se kterou se děti již od 3 let dozvědí spoustu zajímavých a užitečných informací o našem těle. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po, aby prozkoumal taje lidského těla. Všemu se diví a není divu: na planetě Po funguje všechno úplně jinak Naučte se kreslit - Lidské tělo. Tato kniha plná praktických rad, užitečných tipů a základních technik kreslení je ideální publikací a zdrojem inspirace pro umělce všech úrovní. Obsahuje detailní návody čtyř zkušených umělců, kteří podrobně popisují, jak správně vytvořit realistické portréty a kresby. Kupte knihu Lidské tělo v kostce (collegium) s 14 % slevou za 429 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 19 miliónů titulů 5 aktivit pro děti: Lidské tělo Předškoláci - omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole Kniha, která by neměla chybět v žádné rodině ani škole. Odborně, a přitom srozumitelně popisuje všechny orgány a krajiny lidského těla. Je velmi přehledně rozdělena, a to podle topografického členění lidského těla: hlava, krk, hrudník, horní a dolní končetiny, břicho, rozmnožovací orgány, pánev a tělní systémy

Encyklopedie lidského těla Knihy Dobrovsk

Přečti si spoustu zajímavostí a dobře se bav!3D prostorová kniha se spoustou Tajemná knížka - LIDSKÉ TĚLO -30 % 259 Kč s DPH 181 Kč s DP

Janod Magnetická skládačka Lidské tělo od 875 Kč - Heureka

 1. Kouzelné Čtení - Kniha Lidské tělo - Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Nutno vlastnit Elektronickou Albi tužku, která se prodává zvlášť
 2. Albi Kouzelné čtení Lidské tělo. Interaktivní kniha, ve které se děti již od 3 let dozvědí spoustu zajímavých a užitečných informací o našem těle. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po, aby prozkoumal taje lidského těla
 3. Kniha Lidské tělo od Steva Parkera nás seznámí s tím, jak funguje lidské tělo. Součástí knihy jsou nejrůznější fakta a zajímavosti. Knihu vydalo nakladatelství Fragment. V knize se dozvíte, jak dýchají plíce, proč se potí kůže či jak pracuje srdce
 4. Lidské tělo. Kdo napsal knihu Lidské tělo? Autorem je Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih
 5. Sun Encyklopedie Lidské tělo - zábavné informace pro děti . Kniha - 134 stran, česky, Pevná bez přebalu matná Všechny děti jistě zajímá, jak funguje jejich tělo a různé orgány, ústrojí a soustavy, které ho tvoří.Tato knížka jim poskytne jasnou odpověď na většinu otázek
 6. Interaktivní mluvící kniha, Kouzelné čtení - Lidské tělo, ALBI. Kniha je členěna do 8 kapitol a témata jsou např. Kosti a svaly, Mozek a nervy, Rozmnožování, Trávicí soustava, Srdce a plíce atd. Na každé dvoustraně najdou malí i velcí průzkumníci návod na cvik. Vhodné pro děti od 3 let. Tato kniha funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení)

Lidské tělo - moje knížka s pohyblivými prvky . V této knížce s pohyblivými prvky mohou děti od dvou let poznávat lidské tělo a jeho funkce, a současně si tím rozšiřovat základní slovní zásobu. Víš, že tvoje tělo pokrývá kůže? A víš, že pod kůži máš kostru, která se skládá z kostí Velká kniha Lidské tělo. Jazyk: český Vazba: brožovaná/paperback Verze: knižní Počet stran: 164 Formát: 230 × 297 mm ISBN: 978-80-7525-284-5 V případě objednání více kusů najednou se knihy posílají samostatně, v několika zásilkách tak, aby nedošlo k poškození při doručování do schránky Anatomie, jak funguje lidské tělo Odpovědnost lékaře - neodpovídá za výsledek jen za správnost postupu při diagnostice a léčbě Úterý, 29. listopad 2016 | Vložil: MUDr Tato kniha tě přenese do staré Anglie. Ilustrace inspirované viktoriánskou odbornou literaturou a úchvatné trojrozměrné modely zaručují dokonalý požitek z výpravy za poznáním toho, jak funguje lidské tělo. Je rok 1839, ty jsi student medicíny a chystáš se na svou první pitvu Tělo je nejvěrnějším obrazem duše. To není blbost a není to ani klam. Jen je potřeba podívat se na to ze správné strany. Neznamená to, že krásné tělo (podle měřítek a hodnot určité doby) je spojeno s krásnou duší. Krása v tomto smyslu je něco, co vnímáme na první pohled, ale je to na povrchu a o duši to nevypovídá zhola nic. Naše duše Lidské tělo je.

Inzerát lidské tělo v okrese Chomutov, cena 59Kč, od hornofova2 na Sbazar.cz. Popis: lidské tělo ,kniha je jak nová,neponičená,jen stála v knihovně.29 stránek.cena je za jeden kus+poštovné dle tarifu č.pošty.na dobírku nezasílá Buďte první, kdo ohodnotí LIDSKÉ TĚLO - OTVÍRACÍ KNIHA Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny Ilustrovaný atlas lidské tělo nabízíme na našich webových stránkách v kategorii Lidské tělo za tu nejlepší cenu na trhu, konkrétně 281 Kč.Tento knižní produkt můžete zakoupit online na e-shopu KnihyDobrovsky, kde také najdete spoustu dalších publikací od různých nakladatelů, nejen od SUN Kniha: Encyklopedie Lidské tělo -- zábavné informace pro děti; - Všechny děti jistě zajímá, jak funguje jejich tělo a různé orgány, ústrojí a soustavy, které ho tvoří. Tato knížka jim poskytne jasnou odpověď na většinu otázek. více než 150 obrázků lidského těla kosti, svaly, vnitřní orgány smysly fáze.

Lidské tělo Kniha s modelem od 123 Kč - Heureka

 1. Kniha je plná informací a děti od 8 let mohou prozkoumat co se stane s jídlem po spolknutí a se vzduchem po vydechnutí a další fascinující procesy v lidském těle. Lidské tělo obsahuje: encyklopedii, sešit plný aktivit, samolepky, šablonu, model lidského těla a plakát. Albi Science ALB
 2. ovaným potahem. Pro všechny děti, které chtějí vědět, jak funguje lidské tělo! S tímto bohatě ilustrovaným atlasem poznají všechny důležité orgány a jejich funkce, dokonalým mozkem počínaje a lechtivými chodidly konče. Dozvědí se spoustu zajímavostí, které si díky obrázkům snadno.
 3. Lidské tělo Kniha s modelem, Lidské tělo je složitý organismus. Jak ale nejlépe vysvětlit dětem, jak funguje? Jak pracuje srdce, jak fungují smysly a co se děje s jídlem, které sníme? No p
 4. V této knížce s pohyblivými prvky mohou děti od dvou let poznávat lidské tělo a jeho funkce, a současně si tím rozšiřovat základní slovní zásobu. Víš, že tvoje tělo pokrývá kůže? A víš, že pod kůži máš kostru, která se skládá z kostí? Na stránkách tohoto leporela s pohyblivými prvky se seznámíš s částmi lidského tělo a jeho fungováním. Dozvíš.
 5. Popis produktu Lidské tělo: Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami Kniha je anatomickým průvodcem pro 21. století. Využívá jedinečných trojrozměrných zobrazení, vytvořených počítačovými technikami, a kv..
 6. Lidské tělo Ilustrovaný průvodce jeho strukturou, fungováním a poruchami Kniha je anatomickým průvodcem pro 21. století. Využívá jedinečných trojrozměrných zobrazení, vytvořených počítačovými technikami, a kvalitních mikrofotografií a díky tomu odhaluje složitost lidského těla tak, jak jsme ji nikdy předtím neviděli
Obrázková encyklopedie pro děti Lidské tělo | Knihypro

Používání reiki (životodárné kosmické energie, skryté uvnitř každé lidské duše a projevující se přes fyzické tělo) v denním životě otevírá cestu k sebepoznání a k aktivnímu přístupu k životu. Podstatná je naše myšlenka, náš záměr a jeho naplňování. Kniha je nov Lidské tělo anatomie biologie biologie člověka Děsivá věda dětská encyklopedie encyklopedie kosti lidské tělo malá moderní encyklopedie mozek naučná literatura naučná příručka naučné obrázková encyklopedie populárně-naučná publikace pro děti pro děti a mládež příručka publikace pro dět

Kniha plná aktivit s tématem LIDSKÉ TĚLO. Plno aktivit, kdy se nejmenší šikulové budou učit o lidském těle, kostech, zubech a vývoji člověka. Děti budou v aktivitách poznávat části lidského těla, orgány, přiřazovat kosti na rentgenu, čistit zuby nebo poznávat smysly. Kniha obsahuje 13 aktivit všeho druhu Lidské tělo - kniha s modelem. S pomocí této knížky se děti naučí porozumět lidskému tělu a tomu, jak funguje. Navíc si mohou postavit přiložený papírový model lidské kostry. Lidské tělo je složitý organismus. Jak ale nejlépe vysvětlit dětem, jak funguje? Jak pracuje srdce, jak fungují smysly a co se děje s jídlem. Tvé tělo je úžasné! Zjisti, jak to všechno uvnitř funguje, aby se tělo mohlo hýbat, mozek přemýšlet a ty prozkoumávat svět. Uvnitř najdeš fantastický model lidského těla, který si můžeš sestavit. Vyber si, jestli chceš postavit chlapce, nebi dívku, vyjmi vytlačovací části a zasunutím je pospojuj dohromady Kniha je anatomickým průvodcem pro 21. století. Prostřednictvím jedinečných trojrozměrných zobrazení do detailu ukazuje lidské tělo a jeho stavbu tak, jak jsme je ještě nikdy neviděli. Probírá jednotlivé systémy těla od kostry až po kůži, vlasy a Kouzelné čtení - Kniha - Lidské tělo Nejprodávanější Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po a rozhodl se prozkoumat zajímavé, tajemné a zároveň zábavné lidské tělo. Všemu se diví a není divu: na planetě Po funguje všechno úplně jinak!.

Kniha Lidské tělo - Kouzelné čtení Albi

Kouzelné čtení Kniha Lidské tělo Kód: AL79569. Neohodnoceno Značka: Albi. 399 Kč 329,75 Kč bez DPH Expedice 7 - 15 dní Přidat do košíku. Vzdělávací kniha o lidském těle z edice Kouzelné čtení. Detailní informace. Tisk Zeptat se Sdílet. Tweet. Jedinečný pohled na lidské tělo v širokém záběru vzájemných souvislostí. Kromě popisu anatomie kniha seznamuje čtenáře s pravěkými předky člověka i s vývojem lidského plodu, těhotenstvím a porodem. Věnuje pozornost genetice, modernímu výzkumu DNA, běžným nemocem a převratným metodám jejich léčby Tato přehledně uspořádaná kniha vás provede lidským tělem a seznámí vás s vývojem a současnou úrovní poznatků a znalostí lidské anatomie. Lidské tělo Jsme tu pro v pondělí od 8h 571 995 40 ALBI Kouzelné čtení - Kniha Lidské tělo. Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, se kterou se děti již od 3 let dozvědí spoustu zajímavých a užitečných informací o našem těle.. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po, aby prozkoumal taje lidského těla.Všemu se diví a není divu: na planetě Po funguje všechno. O čem je kniha Lidské tělo? Publikace je určena lékařům v praxi, studentům medicíny a dalších zdravotnických oborů, laickým zájemcům o biologii, ale i studentům jazykových škol a překladatelům v oboru medicíny. Krásně zpracovaný atlas lidského těla obsahuje autentické fotografie kosterní soustavy, měkkých tkání.

Lidské tělo. Interaktivní kniha Lidské tělo je určena dětem od tří let. Prostřednictvím osmi kapitol se malí čtenáři seznamují s jednotlivými částmi těla, např. s kostmi, svaly, mozkem, srdcem a podobně. Nechybí zde básničky, kvízy a návody ke cvičení k protažení celého těla Funguje jen s Elektronickou Albi tužkou!Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, se kterou se děti již od 3 let dozvědí spoustu zajímavých a užitečných informací o našem těle. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety P.

Lidské tělo - Kouzelné čtení Albi Knihy Dobrovský: Hry

Tělo v původním významu zřejmě lidské nebo živočišné tělo, se používá v mnoha významech, často v protikladu ke slovu hlava nebo hlavička. [zdroj?] Podobně je na tom i termín srdce. [zdroj?] Tělo je také obecný technický termín, který obvykle označuje hlavní a nejpodstatnější součást technického zařízení, jinak též korpus Lidské tělo - kniha s modelem. 2. jakost. Kniha má lehce poškozený hřbet. S pomocí této knížky se děti naučí porozumět lidskému tělu a tomu, jak funguje Kniha Lidské tělo Lidské tělo. Rozšířit vyhledávání i na popis nabídky.

Lidské tělo, www.kidtownedu.cz. Model torza lidského těla je detailně propracovaná vzdělávací pomůcka do hodin prvouky a biologie.Žáci díky praktické ukázce a skutečnosti, že si vše mohou sami vyzkoušet, pochopí, kde které orgán hledat a jak funguje > Knihy, hry, zábava > Knihy > Lidské tělo Kniha s modelem. Zajímavá cena Ilustrační obrázek. Lidské tělo Kniha s modelem. Značka: Svojtka Výrobní číslo: 978-80-256-1993-3 EAN: 9788025619933. Lidské tělo : interaktivní mluvící kniha / Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po a rozhodl se prozkoumat zajímavé, tajemné a zároveň zábavné lidské tělo. Všemu se diví a není divu: na planetě Po funguje všechno úplně jinak! Postava Prokouka a poutavé ilustrace podněcují děti k.

Lidské tělo | Biologie | Detail | Pomoc učitelůmLAPBOOK – LIDSKÉ TĚLO | ZŠ Štěpánkovice

Kniha Lidské tělo zevntiř(Rosinski, Luann Colombo, Colombo Luann) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00 Knihovny pod jednou střechou. Využijte komfort a jednoduchost prohledávání fondů desítek českých knihoven současně. Využijte služeb knihoven, objednávejte, stahujte - kdykoliv a kdekoliv Kniha Lidské tělo - velká kniha . Více než 160 stran: Všechno, co potřebujete vědět o svém těle. Ilustrovaná anatomie člověka. Domácí rádce. Tělo od hlavy až k patě. Jak tělo pracuje. Otázky & odpovědi. Lidské tělo je úžasné zařízení Vydejte se s námi na cestu poznání. Tato kniha vám pomůže nahlédnout do tajemného světa lidského těla a nabídne vám spoustu informací o funkci a stavbě nejrůznějších orgánů. Poznejte lépe svou kostru a svaly, nervy a žlázy s vnitřním vyměšováním. Trávení, dýchání, krevní a mízní oběh, kůži ledviny a rozmnožování

Básničky na celý školní rok - e-predskolaciKočka domácí :: Chlupajdy
 • Akné z mléka.
 • Brad pitt 2019.
 • Infectoscab volně prodejný.
 • Co udělat z fíků.
 • Strach moudrého muže pdf.
 • Jak zařídit malý obývák.
 • Natasha richardson wiki.
 • Air force 1 high.
 • Novilon viva 5942.
 • Sada kempingového nádobí husky.
 • Demo patria.
 • Suché mušky prodej.
 • Elektro bazar brno.
 • Kobe bryant oscar.
 • Vnitřní kotník.
 • Golfové sety callaway.
 • Lotrando a zubejda akordy.
 • Zš mohylová.
 • Tuňák žlutoploutvý recept.
 • Traktoriáda vysoká pec.
 • 50 km na kole.
 • Největší suchozemská zvířata.
 • Toyota rav4 hybrid parametry.
 • Půjčovna vozíků opava těšínská.
 • Jak preinstalovat windows 10.
 • Slovenský kopov.
 • Zvon do kapličky.
 • Zástěry do kuchyně pro ženy.
 • Amsterdam pocasi cervenec.
 • Mks adamov.
 • Jak doma vyrobit diamant.
 • Hrad bítov vycpaní psi.
 • Zahradní kohout mosaz.
 • Savic zeno 2.
 • Pneu jawa 21.
 • Děti a šikana.
 • Proč jehovisté odmítají transfuzi.
 • Pedikura praha 2.
 • Ostření vrtáků.
 • Canon xf400 profi.
 • Letiště praha registrace.